Sexuální anomálie lidí

gynandromorfismus, biologie, sexuální anomálie - CoJeCo

gynandromorfismus, biologie, sexuální anomálie . CoJeCo - Vaše všeobecná encyklopedie Člověk , který má soucit s neštěstím druhého, pomýšlí na sebe. Homo, qui in homine calamitoso est misericors, meminit sui.
cojeco.cz/index.php?detail=1&id_desc=31440&title=gynandromorfismus&s

Onen Svět - Esoterika - O pohlaví

Pocit sexuální viny je jedním z největších překážek k tomu, aby lidé přijali Boha. Věří, že Bůh jen zakazuje a nařizuje, že člověka omezuje, že nechce aby si užil. Opravdu dokonale Satan zapracoval na tom, aby tomu lidé uvěřili.
onen-svet.tode.cz/polarita.php

DigiBooks

Anomálie V Sexu / Diagnóza Deviant Sexuální deviace vyvolávají silné emoce; nahlédněme tedy do odvráceného světa, který se za rouškou těchto slov skrývá .. Fetiš jako takový je u mnoha lidí dominantním předmětem jejich touhy a rozkoše.
https://www.digibooks.sk/show.php?id=14390

Když sexu brání vaginismus... – Novinky.cz

Převážná většina lidí bere pohlavní styk za zcela samozřejmou součást lidského života, většina z nich si ho potom dokáže maximálně vychutnat a považuje ho za jedinečnou slast. Někteří lidé ze sexu potěšení nemají a jiní jej dokonce
novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/8982-kdyz-sexu-brani-vaginismus.html

Sérioví vrazi - Sérioví vrazi - Fred a Rose Westovi

Stránka pojednává o nejznámějších sériových vrazích z ČR i zahraničí. . West vystavoval lidi promyšlenému sadistickému mučení, provozoval nekrofilii a různé abnormální sexuální experimenty na živých obětech.
serialkillers.estranky.cz/clanky/seriovi-vrazi/fred-a-rose-westovi.html

Sexualita v dospívání

Bylo by ovšem naivní chápat sexuální chování člověka jako záležitost výhradně biologickou, plně vrozenou, bez reálné možnosti kultivace sexuálních projevů výchovou a sebevýchovou. Dospívání člověka si můžeme rozdělit do tří etap takto:
zkola.cz/zkedu/rodiceaverejnost/vychovadetiadospivajicich/adolescence/32806

kriminologie

V 17. století, kdy dochází k rozvoji výroby a přílivu lidí z venkova do měst, dochází k podstatnému rozšíření trestu odnětí svobody, neboť odsouzení představují levnou pracovní sílu . Tento trend Mravnostní ( sexuální kriminalita)
vsrr.cz/kestazeni/predmety/kriminologie.pdf

Sexuální anomálie - Římskokatolická farnost Hrotovice

Sexuální anomálie jsou defekty pohlavního instinktu. Pro každou funkci v psychické nebo somatické oblasti člověka nacházíme u různých jednotlivců defekty somatického, psychického nebo psychicko-somatického rázu, kterými je
farnosthrotovice.cz/news/sexualni-anomalie/

Sexuální restart - článek na Dáma.cz

Přestože jen asi polovina lidí dokáže o sexu a svých sexuálních přáních bez zábran mluvit s partnerem, sexuologové nabádají k otevřené komunikaci. Teprve pak si může člověk vychutnávat všechny rozkoše, které mu sex nabízí.
dama.cz/sex-a-vztahy/sexualni-restart-20701

Parafilie - Wikipedie

Sexuální úchylka ( sexuální deviace) je sexuální chování vybočující ze společenských norem, druh sociální deviace; některé druhy takového chování mohou být i trestné.
cs.wikipedia.org/wiki/Sexuální_deviace